777 554 392 lucie.majerova@re-max.cz

Co o mě říkají klienti?

Nejlepším doporučením je nadšený klient. Podívejte se, co o mě říkají klienti, kteří se mnou svou nemovitost už prodali.

Nedávno jsem měla tu čest abych přes vaši realitní kancelář pronajala svůj byt na Jinonicich .Maklerem byla Lucie Majerová . Musím říct, ze jsem se ještě nepotkala s tak seriózním a profesionálním makléřem . Lucie byla připravena určit cenu vyšší než cena kterou jsem si představovala já . Obhájila cenu prezentací , komunikací a setkavaním s klienty , sberem informaci a analyzou budoucího chovani nájemce a informováni mne jako pronajímatele , a ukončila úspěšně proces pronajmu . Nejen ze jsem se cítila jistě za celou dobu po kterou se Lucie starala o pronájem ale také jsem se mnoho věci naučila -hlavně ze existuje makléř který vám dá pocit jistoty . Gratuluju Vám ze mate takového makléře který mi také vrátil důvěru k REMAX u . S úctou

Ing arch Milena Stavric Maksimovic Majitel spol Baldinini CZ

S odhadem ceny jsem byla velmi spokojená. Paní Majerová je skutečným profesionálem. Dokázala mi vše vysvětlit a nabídnout i různá řešení k optimalizaci prezentace mé nemovitosti i možnosti eventuálního zvýšení odhadní ceny. Ráda se v budoucnu na Vás obrátím s konkrétním prodejem nemovitosti, tak jak jsme se na schůzce dohodly. S přáním úspěšného dne Ludmila Kundratová

Ludmila Kundratová

Děkuji moc za Vaši profesionální práci, která byla po všech stránkách vynikající a určitě pokud bude možnost v budoucnu zase Vašich služeb využijeme. Byli jsme s Vaší prací moc spokojeni a vše dopadlo výborně. Přeji hodně pracovních a osobních úspěchů.

Ladislav Zahradníček

Výborná spolupráce, rychlost, profesionalní přístup, komunikace a kvalitní odhad mé nemovitosti. Všem vřele doporučuji. Do budoucna ráda využiji služeb paní Majerové.

M.Chuonová

Jsem Vam za velice profesionalni odhad opravdu vdecny. Obsahoval detailni informace, a byl prehledny. Pomohl nam v dalsim rozhodovani o prodeji bytove jednotky.

T.Pergler

Dobrý den. S vaším odhadem jsem byl velice spokojený a doufám , že mě pomůže při dědickém řízení. Odhad byl naprosto přesný podle mých představ. Děkuji za pomoc.

Petr Menčl.

Koupě bytu prostřednictvím RE/MAX Alfa a paní Majerové pro mě byla velmi snadnou a bezproblémovou záležitostí.

Jana M.prodávající, Praha Dejvice

Díky vašemu zastoupení jsme byli s prodejem velmi spokojeni. Paní Majerová zařídila vše potřebné za nás. Hlavně oceňujeme, jak krásně jste náš byt nafotili. Moc děkujeme.

Nikola T.Prodávající, Praha Smíchov

Děkuji za odhad a pomocné rady. Byt zatím ještě neprodávám, ale mám představu o jeho ceně. Děkuji.

D.Holešovská

Jednání s Vámi probíhalo tak jak jste slíbila a jak jsem si představoval. Proto vaše služby mohu doporučit dále.

Honza K.prodávající, Praha Štěrboholy

"Ještě jsem nepotkala nikoho, kdo se své práci makléře věnuje tak poctivě, analyticky, jako Lucie Mayerova."

Alena M.Prodávající, Praha Holešovice